W połowie września cała whippecia rodziny wybrała się na wystawową wycieczkę do Nitry. Miłka w celach wystawowych, a Fonia i Grubcio w ramach silnej grupy wsparcia. 🙂 A tak naprawdę nie miałam z kim zostawić towarzystwa. No i grupa wspierała bardzo skutecznie, bo Miłka zgarnęła CACIB-a, a nawet dwa i tym samym ukończyła zbieranie wniosków do tytułu Interchampiona. „Wnioseczek” już wysłany do FCI. Pozostało cierpliwe czakanie, aż organizatorzy nitrzańskich wystaw prześlą odpowiednie sprawozdania do FCI. Mają na to 3 miesiące.
Jeśli chodzi o szczegółowe wyniki to:
– 16.09.2017 – „Miłka” Sunshine Whirl MY WAY (CAMOUFLAGE Idealist x Whiteheads SILVER GIRL) w klasie otwartej doskonała 1/1, CAC, CACIB i nowy Międzynarodowy Champion Piękności C.I.B. 🙂 Sędzia Caterina O. de Castro (PT)
– 17.09.2017 – „Miłka” Sunshine Whirl MY WAY (CAMOUFLAGE Idealist x Whiteheads SILVER GIRL) w klasie championów doskonała 1/2, CAC, CACIB oraz ku mojemu zaskoczeniu na deser BOB :-). Sędzia Roberto Velez Pico (PR).
Zostaliśmy oczywiście na finały, ale tam się Miłka już nie pokazała tak jak potrafi 🙂 Była mocno stremowana i spięta. Ale jestem z niej ogromnie dumna, wykonała plan w 300 %
Zdjęć mało, ale na pamiątkę coś się znajdzie 😉

Milka po sobotniej wystawie z pucharkiem za CACIB-a

Milka po sobotniej wystawie z pucharkiem za CACIB-a

Grubcio i oczekiwanie na finały

Grubcio i oczekiwanie na finały

Grupa wsparcia i Miłka

Grupa wsparcia i Miłka

Miłka na ringu głównym

Miłka na ringu głównym