24 sierpnia byłam z suczkami na Coursingowych Mistrzostwach Polski w Swornegaciach. Niestety nie mam wszystkich filmików z biegami dziewczyn.
Po pierwszej turze zajmowały dwa sąsiednie miejsca – Fonia była 9, a Mojka 10. W drugiej turze biegły razem i spadły odpowiednio na miejsce 15 i 12 na 17 startujących suczek.
Wszystkich biegów suczek nie widziałam, ale ten dziewczyn z drugiej tury tak i trochę mnie dziwi 10 punktowa różnica w ocenie, ale sędzią nie jestem (Fonia dostała 10 mniej od Mojki) ;-). Dla mnie pobiegły ładnie :-D.
Zabrałam również Talię, która startowała w sprinterach. Po pierwszej turze była 5, a po drugiej przesunęła się na 3 miejsce. I wróciła do swojego Pana z brązowym medalem na szyi.

Bieg z drugiej tury. Mojka w białym czapraku, Fonia w czerwonym. I proszę wybaczyć kamerzyście widok prawie błękitnego nieba i krzaków.

Bieg Talii (czaprak biały) z pierwszej tury.

I bieg z drugiej tury (czaprak czerwony). Tak naprawdę niewiele widać. Głównie przepiękny start z wyskokiem kangura do góry ( strasznie trudną ja utrzymać ;-)) i metę.