Długo się zastanawiałam co mam zrobić. Czy zgłosić Mojkę i Fonię na niedzielne próby pracy smyczy chartów, czy może wybrać  krajową wystawę w Nowym Targu (jako, że z Babic do Nowego Targu jest niewiele ponad 100 km)…..  Wybrałam wystawę i w sumie dobrze się złożyło, bowiem w środę Mojka delikatnie zakulała i zdecydowanie nie nadawała się do biegania :-(. Mam nadzieję, że jeszcze w przyszłości dziewczyny pobiegną razem w próbach. Jestem bardzo ciekawa czy i jak będą razem współpracować.
W niedzielę rano wyruszyłam z Babic do Nowego Targu. Na wystawie spotkałam Ewa i Grzegorza z Leiką, która dzień wcześniej również pokazała się na krajowej wystawie chartów. Po zmaganiach na ringu razem doczekaliśmy do finałów.
A teraz o samych wynikach Fońki. W skrócie można powiedzieć, że prawie powtórzyła wynik z soboty :-). Wystawiana w klasie pośredniej otrzymała ocenę doskonałą, CWC, Zwycięzca i ponownie BOB.  A następnie stanęła na pierwszym miejscu rywalizacji w grupie chartów (BOG 1) :-)))
Whippety i grupę sędziowała Pani Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska.

Krótka relacja zdjęciowa za którą oczywiście bardzo dziękuję Grzegorzowi :-)))

 Dwie pamiątkowe fotki po zmaganiach w ringu whippetów.
 

 Ring główny i finały….
 
… i najpiękniejsza fotka Foni w ruchu – nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie <3 😉
 

BOG 1 grupy X :-))))

 Wszystkie zdjęcia: Grzegorz Gębik – dziękuję 🙂
To był dla nas bardzo udany weekend, Fonia ukończyła swój dorosły championat, a ja spędziłam czas w bardzo miłym towarzystwie :-D. Czy można chcieć czegoś więcej ? NIE !