Na początku września razem z psią rodziną pojechaliśmy na urlop połączony z wystawami.

3 i 4 września na wystawach w Targu Mures (Rumunia) wystawiane były obie suczki. Pierwszego dnia na krajowej wystawie W klasie pośredniej pokazała się Miłka. Uzyskała ocenę doskonałą 1/1 oraz CAC.

Na drugiej tego dnia wystawie, tym razem międzynarodowej Dracula Dog Show najpierw w klasie pośredniej po ringu biegała Miłka. Ponownie uzyskała ocenę doskonałą 1/1 CAC. W porównaniu z suczką  z  klasy championów CACIB oraz „Crufts Qualification 2017”, a później w porównaniu z pieskiem z klasy młodzieży również BOB.

Drugiego dnia ponownie na międzynarodowej wystawie w klasie pośredniej zaprezentowała się Miłka. Tak jak pierwszego dnia zakończyła z oceną doskonałą 1/1, CAC i tym razem res. CACIB.
W klasie użytkowej wystawiana była Fonia. Otrzymała ocenę doskonała 1/1 oraz  CAC.
Obie suczki spełniły wszystkie warunki do uzyskania Championa Rumunii.

Miłka - relaks po wystawach

Miłka – relaks po wystawach

Fonia - relaks po wystawach

Fonia – relaks po wystawach

Po wystawach w Rumunii ruszyłyśmy w dalszą drogę do Bułgarii na 3 międzynarodowe wystawy w Asenowgradzie.
7 września wystawiane były obie suczki. Miłka w klasie pośredniej dostała ocenę doskonałą, CAC, CACIB, BOB i na finałach BOG 1. Fonia w klasie użytkowej CAC i res. CACIB.
8 września na drugiej wystawie Miłka w klasie pośredniej ponownie doskonała, CAC i res. CACIB. Fonia w klasie użytkowej CAC, CACIB, BOB oraz BOG 2.
9 września na trzeciej wystawie wystawiana była tylko Miłka. W klasie pośredniej znów doskonała, CAC, CACIB, BOB i BOG 2.
Fonia i Miłka uzyskały tytuł Championa Bułgarii.

Asenowgrad - Championy Bułgarii od lewej: Miłka,Bernaś, Fonia oraz Gubcio Miszcz Wszechświata

Asenowgrad – Championy Bułgarii od lewej: Miłka, Bernaś, Fonia oraz Gubcio Miszcz Wszechświata

Po części wystawowej przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i wygrzewanie kości nad Morzem Czarnym, ale o tym w kolejnym wpisie 😉