Whiteheads SILVER GIRL

(Mac Bells Hot As Blue Blazes x Whiteheads BE MY SUNSHINE)

Fonia

ur. 07.09.2011

Rodowód

Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Champion Ukrainy
Champion Słowacji
Champion Rumunii
Champion Bułgarii
Champion Litwy
Interchampion
Coursingowy Vice Mistrz Polski 2013
Coursingowy Vice Mistrz Warszawy 2014

Fonia jest jedną z suczek z miotu „S” pod przydomkiem Whiteheads, czyli jest córką Mojki. Już przed urodzenie się miotu „S” wiedziałam, że jedna suczka z tego miotu zostanie ze mną. Cały splot okoliczności spowodował, że tą suczką okazała się Fonia, choć w kręgu moich zainteresowań były jeszcze dwie inne suczki. Fonia idealnie się zgrała z Mojką. Spowodowała, że wcześniej „niedotykalska” Mojka zmieniła się w psa, który akceptuje obecność innego whippeta w bezpośredniej bliskości, na posłaniu czy kanapie.

Fonia rozpoczęła swoją przygodę z wystawami jako 5 miesięczny baby-ik, od 3 miejsca BIS Baby na międzynarodowej wystawie w Rzeszowie. Później zdobyła tytuł Młodzieżowego Championa Polski. Jako roczny pies (inaczej niż Mojka) zaliczyła biegi licencyjne i od wiosny 2013 rozpoczęła starty w coursingach.

Na krajowej wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim, dwa dni po ukończeniu 15 miesięcy, wystawiana po raz pierwszy w dorosłej klasie, uzyskała swój pierwszy wniosek CWC, a tym samym otworzyła drogę do Championa Polski. Ostatni wniosek CWC potrzebny do uzyskania tytułu Championa Polski otrzymała na Krajowej Wystawie Chartów, dodatkowo wygrywając rasę- BOB, oraz stając na drugiej lokacie BIS-ów. Dzień później na Krajowej Wystawie w Nowym Targu powtórzyła wynik najlepszego psa w rasie-BOB i stanęła na pierwszej lokacie grupy X – BOG1 :).

Fonia jest również matka szczeniaków urodzonych pod moim przydomkiem – miot „M”.

 

Wyniki wystaw

5

Lp Data Wystawa Sędzia Klasa Ocena Lokata Tytuły
1. 12.02.2012 Międzynarodowa Rzeszów Martha Heine (D)/ Robert Blumel (A) młodszych szczeniąt wybitnie obiecująca 1/1 BOB Baby, BIS Baby III
2. 18.03.2012 Międzynarodowa Katowice Paolo Dondina (I) szczeniąt obiecująca 1/2
3. 05.05.2012 Międzynarodowa Łódź Dorothea Hanlon Caroll (IRL) szczeniąt obiecująca 3/3
4. 27.05.2012 Krajowa Psów Myśliwskich Antoninek Marie Gadolin (SWE) szczeniąt wybitnie obiecująca 2/3
5. 01.07.2012 Krajowa Olsztyn Jezry Mrugasiewicz (PL) młodzieży doskonała 1/2 Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior
6. 07.07.2012 Międzynarodowa Warszawa Carlos Fernandez-Renau (ESP) młodzieży doskonała 2/3
7. 29.07.2012 Krajowa Będzin Małgorzata Supronowicz (PL) młodzieży doskonała 2/2
8. 05.08.2012 Krajowa Chojnice Małgorzata Szmurło (PL) młodzieży doskonała 1/2 Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior
9. 12.08.2012 Międzynarodowa Sopot Andrzej Brabletz (PL) młodzieży doskonała 3/5
10. 25.08.2012 Międzynarodowa Białystok Galina Pozniakova (BLR) młodzieży doskonała 1/3 Zwycięstwo Młodzieży
11. 08.09.2012 Europejska Chartów Konopiska Magnus Hagstadt (S) młodzieży bardzo dobra
12. 09.09.2012 Klubowa Chartów Marie-Christine Delabelle (B) młodzieży bardzo dobra
13. 09.12.2012 Krajowa Nowy Dwór Maz. Andrzej Szutkiewicz (PL) otwarta doskonała 1/2 CWC
14. 27.01.2013 Międzynarodowa Głogów Janusz Opara (PL) otwarta doskonała 3/4
15. 03.02.2013 Międzynarodowa Rzeszów Wiesława Misterka-Kluska (PL) pośrednia doskonała 2/3
16. 09.02.2013 Krajowa Bydgoszcz Małgorzata Lorenc (PL) otwarta doskonała 2/3
17. 10.02.2013 Krajowa Bydgoszcz Massimiliano Mannucci (I) otwarta doskonała 2/5
18. 03.03.2013 Międzynarodowa Drzonków Alenka Pokorn (SLO) pośrednia doskonała 4/4
19. 24.03.2013 Krajowa Nowy Dwór Maz. Bogusława Polańczyk (PL) otwarta doskonała 2/2
20. 14.04.2013 Międzynarodowa Satu Mare (Rumunia) Zoia Oleinikova (UKR) pośrednia doskonała 1/1 CAC, res.CACIB (zamieniony na CACIB)
21. 27.04.2013 Międzynarodowa Opole Viktoriya Pogodina (UKR) pośrednia doskonała 1/2 CWC
22. 04.05.2013 Międzynarodowa Łódź Andrzej Szutkiewicz (PL) pośrednia doskonała 2/5
23. 19.05.2013 Krajowa Radom Andrzej Szutkiewicz (PL) pośrednia doskonała 1/1 CWC, Zwycięzca
24. 26.05.2013 Krajowa Płock Andrzej Brabletz (PL) pośrednia doskonała 2/2
25. 22.06.2013 Krajowa Chartów Babice Marta Rozickowa (CZ), BIS Markku Mahonen (FIN) pośrednia doskonała 1/1 CWC, Zwycięzca, BOB, BIS 2
26. 23.06.2013 Krajowa Nowy Targ Małgorzata Wieremiejczyk-Werzchowska (PL) pośrednia doskonała 1/1 CWC, Zwycięzca, BOB, BOG 1
27. 17.08.2013 Międzynarodowa Użgorod (Ukraina) Vaczi-Balogh Zsuzsanna (H) pośrednia doskonała 1/1 CAC, CACIB, BOB, BOG 2
28. 18.08.2013 Międzynarodowa Użgorod (Ukraina) Nina Aleksandrowa (URK) pośrednia doskonała 1/1 CAC, CACIB, BOB, BOG 3
29. 28.09.2013 Międzynarodowa Wrocław Vlatislaw Vojtek (SK) championów doskonała 1/2 CWC, CACIB, BOB, BOG 2
30. 09.11.2013 Międzynarodowa Kielce Ramsing Lisbet Utke (DK) championów doskonała 1/1 res.CACIB
31. 19.01.2014 Międzynarodowa Trencin (Słowacja) Małgorzata Wieremiejczyk-Werzchowska (PL) championów doskonała 2/3 res.CAC
32. 08.03.2014 Międzynarodowa Wilno (Litwa) Alexsey Belkin (RUS) championów doskonała 2/5
33. 09.03.2014 Międzynarodowa Wilno (Litwa) Jurate Butkiene (LT) championów doskonała 2/3
34. 29.03.2014 Międzynarodowa Nitra (Słowacja) Vaczi-Balogh Zsuzsanna (H) otwarta bardzo dobra
35. 30.03.2014 Międzynarodowa Nitra (Słowacja) Ratibor Cekić (SRB) championów doskonała 2/3 res.CAC
37. 05.07.2014 Krajowa Vel’ka Ida (Słowacja) Tibor Havelka (SK) championów doskonała 2/2 res.CAC
38. 06.07.2014 Międzynarodowa Vel’ka Ida (Słowacja) Vlatislaw Vojtek (SK) championów doskonała 1/2 CAC, CACIB, BOB, BOG 2
39. 08.11.2014 Międzynarodowa Kielce Lisbeth Campbell (NO) championów doskonała 1/1 CWC, res.CACIB
40. 20.12.2014 Międzynarodowa Wilno (Litwa) Jasna Matejcic (HR) championów doskonała 4/4
41. 21.12.2014 Międzynarodowa Wilno (Litwa) Joan Walsh (IRL) championów doskonała 3/5
42. 10.01.2015 Międzynarodowa Nitra (Słowacja) Oleg Fintora (SK) championów doskonała 1/2 CAC, res.CACIB
43. 11.01.2015 Międzynarodowa Nitra (Słowacja) Dusan Barlik (SK) championów doskonała 1/2 CAC
44. 22.11.2015 Międzynarodowa Kielce Ludmila Lavrova (MD) championów doskonała 2/2 res.CACIB
45. 10.04.2016 Krajowa Nowy Dwór Mazowiecki Grzegorz Weron (PL) / Yuri Gergel (UKR) użytkowa doskonała 1/1 CWC, NDSwR, BIS 2 psów ras użytkowych
46. 16.04.2016 Krajowa Psów Myśliwskich Wrocław Anna Rożniatowska (PL) użytkowa doskonała 1/1 CWC
47. 22.05.2016 Międzynarodowa Rzeszów (Cyziówka) Andrzej Szutkiewicz (PL) / Leszek Salamon (PL) użytkowa doskonała 1/1 CWC, BIS 1 psów ras użytkowych
48. 24.07.2016 Klubowa Wystawa Chartów (Konopiska) Fritz Bjorn (D) użytkowa doskonała 1/1 CWC, BIS 3 psów ras użytkowych
49. 03.09.2016 Krajowa Targu Mures (Rumunia) Ricardo Simoes (BRA) użytkowa doskonała 1/1 CAC
50. 04.09.2016 Międzynarodowa Targu Mures (Rumunia) Edgar Bajona (CAN) użytkowa doskonała 1/1 CAC
51. 07.09.2016 Międzynarodowa Asenovgrad (Bułgaria) Chris Zaniou (CYP) użytkowa doskonała 1/1 CAC, res.CACIB
52. 08.09.2016 Międzynarodowa Asenovgrad (Bułgaria) Miodrag Vretenicic (MNE) użytkowa doskonała 1/1 CAC, CACIB, BOB, BOG 2
53. 13.11.2016 Międzynarodowa Kielce Thomas Hehir (IRL) użytkowa doskonała 1/2 CWC
54. 04.03.2017 Międzynarodowa Wilno (Litwa) Peter Friedrich (D) otwarta doskonała 2/3
55. 05.03.2017 Międzynarodowa Wilno (Litwa) Markku Mahonen (FIN) championów doskonała 1/1 CAC, CACIB, Winner, BOB
56. 19.11.2017 Krajowa Pruszków Bjorg Foss (NO) użytkowa doskonała 1/1 CWC
57. 26.11.2017 Międzynarodowa Kielce Åke Cronander (SE) użytkowa doskonała 1/1 CWC
58. 03.02.2018 Międzynarodowa Brno (CZ) Gunnar Nymann (DK) użytkowa doskonała 1/2 CAC
59. 04.02.2018 Międzynarodowa Brno (CZ) Kurt Summer (AT) użytkowa doskonała 2/2 res.CAC
60. 26.03.2018 Krajowa Pruszków Henrik Harling (SE) użytkowa doskonała 1/1 CWC, Naj.Pies Użytkowy w rasie
61. 07.04.2018 Międzynarodowa Nitra (Słowacja) Doval Sanchez Jose Miguel (ES) honorowa doskonała 1/1
62. 19.04.2018 Klubowa Wystawa Chartów Korfowe Jarmo Vuorinen (FIN) użytkowa doskonała 1/3 CWC, BIS 1 psów użytkowych

 

Wyniki coursingi

Lp Data Coursing Krajowy/Międzynarodowy Dystans Lokata Wnioski
1. 25.05.2013 Grand Prix Warszawy (CCWC) Krajowy 650 metrów 5/12
2. 25.08.2013 Mistrzostwa Polski Swornegacie (CCWC) Krajowy 650 metrów 2/19 res.CCWC
3. 05.10.2013 Puchar Mazowsza Memoriał Andrzeja Pobudkowskiego Warszawa (CCWC) Krajowy 650 metrów 8/13
4. 12.04.2014 Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska (CCWC, CACIL) Międzynarodowy 700 metrów 6/15
5. 26.04.2014 Mistrzostwa Marszawy (CCWC) Krajowy 650 metrów 2/14 res.CCWC
6. 10.05.2014 Grand Prix Warszawy (CCWC, CACIL) Międzynarodowy 600 metrów 6/12
7. 24.08.2014 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Swornegacie (CCWC, CACIL) Międzynarodowy 600 metrów 15/17
8. 27.09.2014 Puchar Mazowsza Memoriał Andrzeja Pobudkowskiego Warszawa (CCWC) Krajowy 600 metrów 5/7
9. 05.10.2014 Grand Prix Polski Minikowo (CCWC, CACIL) Międzynarodowy 550 metrów 8/16
10. 25.10.2014 Coursing Borki Wielkie (CCWC) Krajowy 700 metrów 6/7
11. 30.08.2015 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Swornegacie (CCWC, CACIL) Międzynarodowy 700 metrów 11/18
12. 17.04.2016 Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Woźniki (CCWC, CACIL) Międzynarodowy 700 metrów 10/19
13. 02.07.2016 Międzynarodowe Poznania Mechlin (CCWC, CACIL) Międzynarodowy 700 metrów 16/18
14. 02.10.2016 Międzynarodowe Kąck (CCWC, CACIL) Międzynarodowy 750 metrów 10/11
15. 09.09.2017 Puchar Polski Północnej, Przywidź (CCWC) Krajowy 650 metrów 11/13
16. 01.05.2018 Puchar Prezydenta Jeleniej Góry, Rybnica (CCWC) Krajowy 700 metrów 5/8
17. 20.05.2018 Grand Prix Warszawy (CACIL) Międzynarodowy 700 metrów 14/15

Pedigree of Whiteheads Silver Girl
Whiteheads Silver Girl Mac Bells Hot As Blue Blazes Twyborn Big Ben Khalibadh Solglimt
Twyborn Savannah
Mac Bells Driving Miss Daisy Lorricbrook Bandleader

Bluestreak Brown Eyed Girl

Whiteheads Be My Sunshine Whiteheads All About Me Sol Y Sombra Jour de Soleil
Bokamaro Magic Touch

Charming Cecilia Born to Love

Boxing Helena’s Art n’ Icon
Bokamaro Deauville
This pedigree was generated by thewhippetarchives.net