Sunshine Whirl MY WAY

(CAMOUFLAGE Idealist x Whiteheads SILVER GIRL)

Miłka

ur. 23.04.2015

Rodowód

Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Champion Litwy
Champion Rumunii
Champion Bułgarii
Champion Słowacji

Interchampion C.I.B.

Qualification for CRUFTS 2017
II miejsce w Coursingowych Mistrzostwach Polski – Swornegacie 2017
Coursingowy Puchar Polski 2017 (w klasyfikacji whippet sprinter suka)

Miłka to suczka z  miotu „M”, pierwszego, który urodził się pod moim przydomkiem. Jest córką Foni i Kamisia.

Wyniki wystaw

5

Lp Data Wystawa Sędzia Klasa Ocena Lokata Tytuły
1. 03.10.2015 Krajowa Psów Myśliwskich Rybnik Janusz Opara (PL) baby wybitnie obiecująca 1/1 BOB Baby, BIS Baby 1
2. 04.10.2015 Krajowa Rybnik Anna Rożniatowska (PL) baby wybitnie obiecująca 1/1 BOB Baby
3. 22.11.2015 Międzynarodowa Kielce Ludmila Lavrova (MD) szczeniąt wybitnie obiecująca 1/5 BOB Puppy
4. 13.12.2015 Krajowa Nowy Dwor Maz. Małgorzata Supronowicz (PL) szczeniąt wybitnie obiecująca 1/1 BOB Puppy
5. 10.01.2016 Krajowa Gdynia Andrzej Szutkiewicz (PL) szczeniąt wybitnie obiecująca 1/1 BOB Puppy, BIS Puppy 3
6. 31.01.2016 Krajowa Sosnowiec Krystyna Szulc (PL) młodzieży doskonała 2/3
7. 06.03.2016 Międzynarodowa Drzonków Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) młodzieży doskonała 3/4
8. 10.04.2016 Krajowa Nowy Dwór Mazowiecki Grzegorz Weron (PL) młodzieży doskonała 1/2 Zwycięstwo Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG 3
9. 16.04.2016 Krajowa Psów Myśliwskich Wrocław Anna Rożniatowska (PL) młodzieży doskonała 1/1 Zwycięstwo Młodzieży, BOB Junior
10. 24.04.2016 Międzynarodowa Opole Gerard Jipping (NL) młodzieży doskonała bez lok/8
11. 14.05.2016 Międzynarodowa Łódź Manuel Borges (P), Carlos Seavich (AR)-BIS Junior młodzieży doskonała 1/9 Zwycięstwo Młodzieży, BOB Junior, BIS Junior 2
12. 22.05.2016 Międzynarodowa Rzeszów (Cyziówka) Andrzej Szutkiewicz (PL) młodzieży doskonała 1/5 Zwycięstwo Młodzieży, BOB Junior
13. 24.07.2016 Klubowa Wystawa Chartów Konopiska Fritz Bjorn (D) młodzieży doskonała 2/5
14. 30.07.2016 Krajowa Będzin Leszek Salamon (PL) pośrednia doskonała 1/1 CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOB, BOG 4
15. 07.08.2016 Międzynarodowa Zakopane Maciej Lipiec (PL) pośrednia doskonała 2/4
16. 21.08.2016 Międzynarodowa Sopot Tomasz Kuszyk (PL) otwarta doskonała 1/5 CWC, res.CACIB
17. 03.09.2016 Krajowa Targu Mures (Rumunia) Ricardo Simoes (BRA) otwarta doskonała 1/1 CAC
18. 03.09.2016 Międzynarodowa Targu Mures (Rumunia) Zaur Agabeyli (AZE) otwarta doskonała 1/1 CAC, CACIB, BF, BOB, Qualified for Crufts 2017
19. 04.09.2016 Międzynarodowa Targu Mures (Rumunia) Edgar Bajona (CAN) otwarta doskonała 1/1 CAC, res.CACIB
20. 07.09.2016 Międzynarodowa Asenovgrad (Bułgaria) Chris Zaniou (CYP) pośrednia doskonała 1/1 CAC, CACIB, BOB, BOG 1
21. 08.09.2016 Międzynarodowa Asenovgrad (Bułgaria) Miodrag Vretenicic (MNE) pośrednia doskonała 1/1 CAC, res.CACIB (CACIB)
22. 09.09.2016 Międzynarodowa Asenovgrad (Bułgaria) Nemanja Jovabovic (SRB) pośrednia doskonała 1/1 CAC, CACIB, BOB, BOG 2
23. 13.11.2016 Międzynarodowa Kielce Thomas Hehir (IRL) otwarta doskonała 1/5 CWC
24. 05.02.2017 Krajowa Brodnica Sergii Slukin (UA) championów doskonała 1/1 CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOS
25. 04.03.2017 Międzynarodowa Wilno (Litwa) Peter Friedrich (D) pośrednia doskonała 1/1 CAC
26. 05.03.2017 Międzynarodowa Wilno (Litwa) Markku Mahonen (FIN) pośrednia doskonała 1/1 CAC, res.CACIB (za Interką CACIB)
27. 13.05.2017 Międzynarodowa Łódź Bertil Lundgren (SE) championów doskonała 3/3
28. 03.06.2017 Międzynarodowa Nitra (Słowacja) Eli-Marie Klepp (NO) championów doskonała 3/3
29. 04.06.2017 Międzynarodowa Nitra (Słowacja) Tiina Taulos (FI) championów doskonała 1/2 CAC, res.CACIB
30. 16.09.2017 Międzynarodowa Nitra (Słowacja) Caterina O. de Castro (PT) otwarta doskonała 1/1 CAC, CACIB
31. 17.09.2017 Międzynarodowa Nitra (Słowacja) Roberto Velez Pico (PR) championów doskonała 1/2 CAC, CACIB, BOB
32. 19.11.2017 Krajowa Pruszków Bjorg Foss (NO) championów doskonała 2/2
33. 26.11.2017 Międzynarodowa Kielce Åke Cronander (SE) otwarta doskonała 1/6 CWC
34. 03.02.2018 Międzynarodowa Brno (CZ) Gunnar Nymann (DK) otwarta doskonała 2/8 res.CAC
35. 04.02.2018 Międzynarodowa Brno (CZ) Kurt Summer (AT) championów doskonała 3/3
36. 24.03.2018 Krajowa Pruszków Henrik Harling (SE) otwarta doskonała 4/5
37. 07.04.2018 Międzynarodowa Nitra (Słowacja) Doval Sanchez Jose Miguel (ES) championów doskonała 1/2 CAC, CACIB, BOB, BIG 3
38. 08.04.2018 Międzynarodowa Nitra (Słowacja) Grzegorz Weron (PL) championów doskonała 1/2 CAC, CACIB
39. 19.04.2018 Klubowa Wystawa Chartów Korfowe Jarmo Vuorinen (FIN) otwarta doskonała 2/11

 

Wyniki coursingi

Lp Data Coursing Krajowy/Międzynarodowy Dystans Lokata Wnioski
1. 16.04.2017 Mistrzostwa Śląska (CACIL) Międzynarodowy 700 metrów 4/10
2. 30.04.2017 CHARTcorowa Majówka (CACIL) Międzynarodowy 700 metrów 2/9 res.CCWC
3. 25.05.2017 Grand Prix Warszawy (CACIL) Międzynarodowy 700 metrów 4/7
4. 27.08.2017 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski (CACIL) Międzynarodowy 700 metrów 2/8 res.CCWC
5. 09.09.2017 Puchar Polski Północnej, Przywidź (CCWC) Krajowy 650 metrów wycof.
6. 01.10.2017 Puchar Mazowsza Memoriał Andrzeja Pobudkowskiego, Warszawa (CACIL) Międzynarodowy 700 metrów 2/8 res.CCWC
7. 01.05.2018 Puchar Prezydenta Jeleniej Góry, Rybnica (CCWC) Krajowy 700 metrów 2/7 res.CCWC
8. 20.05.2018 Grand Prix Warszawy (CACIL) Międzynarodowy 700 metrów 1/9 CCWC

Rodowód

Pedigree of Sunshine Whirl My Way

Sunshine Whirl My Way

Camouflage Idealist Cobyco Center Piece Cobyco Cavalier

Barnesmore Cat Balou of Cobyco

Jesterland Bokamaro Amazing Beauty Oldkins Brass Band
Bokamaro Hastings
Whiteheads Silver Girl Mac Bells Hot As Blue Blazes Twyborn Big Ben
Mac Bells Driving Miss Daisy
Whiteheads Be My Sunshine Whiteheads All About Me

Charming Cecilia Born to Love

This pedigree was generated by thewhippetarchives.net