Nastała długa cisza na blogu, ale po prostu zapadliśmy w sen zimowy ;).
A tak na poważnie, nic nadzwyczajnego się nie działo. No, może poza jednym, tzn leczeniem popękanej poduszki w łapie u Foni :(.
Na szczęście wszystko ładnie się zagoiło i zgodnie z planem w ostatnią niedzielę stawiliśmy się na międzynarodowej wystawie w Głogowie.
Na tej wystawie pokazała się 3 rodzeństwa: Reggae, Talia i Fonia.
Reggae wystawiany był przez Gosię w klasie pośredniej. Uzyskał ocenę doskonałą, „duży” wniosek CWC, a w porównaniu z pieskiem z klasy otwartej Res. CACIB. Tym samym jest w połowie drogi do dorosłego championatu :).
Stopklatki z filmu 🙂

W klasie pośredniej pokazała się Talia. Po raz kolejny wygrała swoją klasę, w stawce 3 suczek :). Uzyskała ocenę doskonałą i „duże” CWC. Ona, podobnie jak Reggae, też jest w połowie drogi do dorosłego championatu.
A dla mnie była to kolejna wystawa, na której z ogromną przyjemnością biegałam z Talią po ringu. Dziewczyna jest niesamowita !!! 😀

Na koniec w ringu, w klasie otwartej stawiła się Fonia. Zdecydowanie najmłodsza w stawce dorosłych suczek nie miała tyle szczęścia co  jej rodzeństwo ;). Uzyskała ocenę doskonałą i lokatę 3 na 4 wystawiane suczki. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z wyniku 🙂

A dla tych, którzy chcą zobaczyć na własne oczy zmagania na ringu filmiki :).
Talia na ringu

oraz Fonia